Geveze Sohbet | Yeni Nesil sohbet- mobil chat, sohbet, chat - mobil Cet
CHAT
Sohbet'e Başla
mIRC
Türkçe mirc mirc
Daha güvenli bir sohbet için türkçe mirc

Geveze Sohbet

Geveze Sohbet

Geveze Sohbet

Geveze Sohbet

Merhaba dostlar Geveze Sohbet odalarımız konumuz ile bugünde sizler-leyim ve bugünde her zamanki olduğu gibi sitemiz hakkında bilgi vereceğiz,sitemiz üzerindeki sohbetlerden insan ilişkilerinden,söz edeceğiz,bunun yanı sıra ziyaretçilerimizin konuşma yeteneklerinden gevezeler,suskunlar,çok konuşanlar, az ve öz konuşanlar, bu konuları ele alacağım ama Geveze Sohbet sitelerindeki gözlemlerime ve deneyimlerime dayanarak,chat yapmak için ziyarete gelen insanların bir birlerin ile olan iletişimlerini okumak hep hoşuma gider bay veya bayan konuşma tarzlarından karakterlerini çözmeye çalışır kişileri böylelikle karşıdan tanırım ve kuracağım arkadaş çevrem hakkında bilgi edinirim.

Geveze Sohbet İnsan İlişkileri 

İnsanlar iletişim araçları ve insan ilişkileri olan konuşma her insanın karakterine göre değişe bilen konuşma sanatı kimi insan yapı icabı pek konuşmaz insanlar ile kolay,kolay iletişime geçemezler bu tür kişilere içine kapanık insanlar denir,

Utangaç bir yapıya sahip olmalarından dolayı konuya adapte olmakla zorlanan bu kişiler haliyle seyretmekle yetinerek sorulur ise kısa cevaplar ile soruyu geçiştirirler birde yabancı oldukları ortamlara alışma zorluğu çekerler bazende suskunlukları hemen açıklamamaları bundan ileriye gelir.

Az ve öz konuşan insanlar ağır başlı olgun tavırlar sergileyen bu kişiler karşılarındaki insanlar ile konuşurken laflarını seçerek telaffuz ederler yani konuşmak için konuşmazlar her konuya karışıp yorum yapmazlar karşıdan benim gibi seyretmeyi tercih ederek ilgilerini çeken konulara yorum yaparlar.

Sohbet chat odalarında Bir tanıdığım yani karşıdan tanıdığım bir ziyaretçi bey galiba mesleği icabı pek bir ağır başlı siteye girer nezaketli bir şekilde selam verir hal hatır sorar ve susar gideceği zaman ise vedasını yapar çıkar merakımı yenemeyerek sordum oyun oynuyorum yeri geldiği zaman sohbete katılırım dedi saygı duymak gerek.

Geveze insanlar konu önemli değildir muhabbeti severler belki yapılarından-da kaynaklana bilir her konuya kolayca adapte olarak her insanla anında samimi iletişimler kura-bilmekteler itiraf etmek gerekir ise bu geveze tavırları,da kendilerini sevimli göstermekte gayet güzelde yaptıkları sohbetler ile her kesin ilgisini çekmeyi başararak insanları kendilerine bağlıyorlar.

Yukarıdaki sözünü etiğimiz kişiler sohbetmobil.blog ziyaretçilerinden kısa örnekler idi yani sohbet sitelerimizin en güzel tarafı her insan kendi kafa yapısına göre kişiler bularak iletişime geçmektedirler.

Suskun-musunuz,geveze-misiniz,az ve öz,mü konuşuyorsunuz kendi yapınızda arkadaşlar,mı arıyorsunuz işte tam yerindesiniz size göre kaçırılmayacak fırsatlar sunan Geveze Sohbet mobil sohbet sitelerimize hepinizi bekleriz.

 

 

 

bir önceki yazı Bir önceki yazımızda « makalemiz var. Okumanızı tavsiye ederim.

Yazı Bilgileri


sohbet

Web Sitesi : Sohbet.red
Hakkında : yeninesilsohbet.coım/ kurucu olan admin güncel yazı ve paylaşımları ile sohbet hakkında daha iyi bir deneyim sahibi olmanızı sağlamaya çalışır.
25 Ekim, 2017
1
295 views
Bunu Paylaş:

Benzer Yazılar


resim alt gölge

Harika Sohbet

Harika Sohbet, HarikaSohbet, HarikaSohbet.com, Harika, Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Mobil Chat odalarina ...

resim alt gölge

Chat Siteleri

Sohbet İnsanların kendini Ve kişiliğini ortaya koyan bir kavramdır.Real Günlük Hayattan Usanıp Kim nerdr Ne yapmakta ...

resim alt gölge

Whatsapp Sohbet

Whatsapp sohbet,whatsapp chat, whatsapp goruntulu sohbet,whatsapp seslisohbet, whatsapp mesajlari Dünyada ve Türkiye’de ...

resim alt gölge

ESohbet Chat

Geveze.org, Sohbetci.com, Kalbim.net, Zurna.net, TamSohbet.com, SevgiSohbet.net, AzraSohbet.com, eSohbetim.com, eSohbet.net, ...

Yorumlar
Yorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?