Mobil Sohbet Blog | Yeni Nesil sohbet- mobil chat, sohbet, chat - mobil Cet
CHAT
Sohbet'e Başla
mIRC
Türkçe mirc mirc
Daha güvenli bir sohbet için türkçe mirc

Mobil Sohbet Blog

Adana Mobil Sohbet Odalari

Sohbet etmek nispeten yeni ise, aşağıdakileri okurken sohbetin yazılmamış kurallarını veya “görgü kurallarını” anlamanıza ve başkalarıyla iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır.

BÜYÜK YAZI KARAKTERİ KULLANMAYIN
Sohbet odasında bir çok SERMAYE veya ÜST CASE kullanmak huzursuz bir anlamda görülür. Bir kullanıcının tamamen Büyük Harf kullandığın’da  çoğu insan can sıkıcı buluyor .

Bir sohbet odasına katılın ve daha sonra bir şeyler söylemeden ayrılın Bir sohbet odasına girmek ve daha sonra bir şeyler söylemeden ayrılmak
kabalıksız kabul edilir.

Bir sohbet odasında boşta kalmayın veya bir sohbet odasında gizlenmeyin Sohbet
odasındayken konuşmaya katılın. Bilgisayarınızdan kısa bir süre uzak duracaksanız, diğer kullanıcılara söyleyin. Yeni başlayanlar iseniz, kibar olun ve “Sohbet etmekten hoşlanmadım, birkaç dakika sessizce izleyebilir miyim?” Gibi bir şey söyleyin.

Sabırlı olun ve sabırlı olun
ve bir kullanıcının konuşması sırasında size cevap vermekten yavaş olmasını bekleyin. Unutmayın ki bu bir insandır ve aynı anda başka şeyler yapabilirler.

Aşırı renk / ASCII sanatı
kullanmayın Büyük çok satırlı ASCII sanatı veya aşırı renk kullanmayın. Bazı sohbet salonlarında bir sel gibi düşünülebilir ve atılmış olabilirsiniz.

Daha küçük sohbet odalarında, hoşunuza gitmediğini sorun
Sadece birkaç kullanıcılı bir sohbet odasına girdiğinizde bunun bir özel sohbet odası olup olmadığını sorun. Orada bekliyorsanız.

Arkadaşça davran. Kibar ol. Dikkatli olun
Bunların sizinle sohbet ettiğiniz gerçek insanlar olduğunu unutmayın. Size farklı görüşler gösterebilirler ve çok farklı kültürlerden gelirler. Onlara iyi davranın ve görüşlerine saygı gösterin ve size aynı şekilde davranacaklardır.

bir önceki yazı Bir önceki yazımızda « makalemiz var. Okumanızı tavsiye ederim.

Yazı Bilgileri


sohbet

Web Sitesi : Sohbet.red
Hakkında : yeninesilsohbet.coım/ kurucu olan admin güncel yazı ve paylaşımları ile sohbet hakkında daha iyi bir deneyim sahibi olmanızı sağlamaya çalışır.
14 Eylül, 2017
1
261 views
Bunu Paylaş:

Benzer Yazılar


resim alt gölge

Harika Sohbet

Harika Sohbet, HarikaSohbet, HarikaSohbet.com, Harika, Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Mobil Chat odalarina ...

resim alt gölge

Chat Siteleri

Sohbet İnsanların kendini Ve kişiliğini ortaya koyan bir kavramdır.Real Günlük Hayattan Usanıp Kim nerdr Ne yapmakta ...

resim alt gölge

Whatsapp Sohbet

Whatsapp sohbet,whatsapp chat, whatsapp goruntulu sohbet,whatsapp seslisohbet, whatsapp mesajlari Dünyada ve Türkiye’de ...

resim alt gölge

ESohbet Chat

Geveze.org, Sohbetci.com, Kalbim.net, Zurna.net, TamSohbet.com, SevgiSohbet.net, AzraSohbet.com, eSohbetim.com, eSohbet.net, ...

Yorumlar
Yorumlar (1 Yorum)

  • Mobil Sohbet Odaları Mobil Chat siteleri Seviyeli Mobil Chat Odaları Yazılı Sohbet siteleri Seviyeli Online geveze Sohbet Chat Muhabbet Odaları Güncel Mobil Chat siteleri Seviyeli Mobil TV de

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?