Online Mobil Sohbet Siteleri | Yeni Nesil sohbet- mobil chat, sohbet, chat - mobil Cet
CHAT
Sohbet'e Başla
mIRC
Türkçe mirc mirc
Daha güvenli bir sohbet için türkçe mirc

Online Mobil Sohbet Siteleri

Gaziantep Mobile Sohbet

Online Mobil Sohbet Siteleri Sevgili okurlarım size bu yazımda kısa bir hikayemle başlamak istiyorum ve ardından konumuza nasıl bağdaştırdığını anlayacaksınız. Hayat aslında Real (gerçek) sanal (yalan) olarak ayrılıyor lakin ikisizinden de bir farkı yok hayatın. Online Mobil Sohbet Siteleri Eskiler de yaşadığım bir olayı bahsedeyim. Sanal alemin sohbet dünyasına uzun bir yıl önce başlamış bulunmaktayım aslında. Lakin epey bir ara vermişliğimiz oldu tabii ki.

Sizin dağilimizle Mirc alemi yani sanal Online Mobil Sohbet Siteleri platformu suculularına takıldığım ve sahibi olduğum sunuculardan gerçek ve sanal hayatın nasıl aynı olduğunun kanıtına çoktan varmıştım. Bir gün uzun zamandır dışarı çıkmamış, dolaşmamıştım. Beni masanın başına bağlayan bilgisayardan uzaklaştım, dışarı çıktım. Aslında insanların varlığından haberdarsın ve onlar da senin varlığından haberdar sokakta yürürken, karşı karşıya giderken kafa sallayıp göz göze gelerek selamlaşmak ayrı bir tat veriyor.

Karşıdan karşıya geçerken yardım eden insanları, bir şeyi kaldıramadığında hemen yardımına koşan kişileri görüyordum. Bu günlük bunlar bana yetmişti. Hemen eve gidip bilgisayarımın başına oturup sanal ortama girdim. Giriş yaptığım andan itibaren insanlar selamımı beklemeden hoş geldin demeleri çok hoş bir durum oluşturdu gene bende. Selamımı verdikten sonra halimi hasrımı soran dostlar, arkadaşlar eksik olmasın hiç bir zaman hayatınızdan.

Online Mobil Sohbet Siteleri o gün içerisinde yaşadığım olaylar aklıma geldi. Sanal diye bazen insanlar yalan dolan olarak algılamada aslında hiç bir farklı olmadığını bir kısım da olsun anlamıştım. Şimdi konumuza gelirsek sevgili dostlarım Bizi sanal aleme bağlayan Online Mobil Sohbet Siteleri o zamanlarda tek bilgisayar olduğu için çoğu zaman günümüzün tamamını bilgisayar başında geçiriyorduk. Aradan yıllar sonra tekrar’dan sanala girdiğimde ise şu olayı gördüm.

Teknoloji hızla gelişiyor hızla yeni icatlar yeni ürünler çıkıyor piyasaya. Çok güzel bir konuya değinmiş insanlar var teknoloji sayesinde. Eski den başından ayrılamadığımız sanal alemin akıllı telefonlar üzerine değinmesi ve akıllı telefonlara stor eden eklenerek mobil sohbet harkla de olmuş. İnsanlar mobil sohbet sayesinde bilgisayar başında kalmadan, muhabbet edebilecek sohbet edebilecek aynı şekilde sanal radyo ile keyifli bir vakit geçirebilecek.

Bütün gününü bilgisayar başında geçiren insanlar için ise bulunmaz bir velinimet olmuş. Takdire şahın mobil sohbet uygulamalarıyla bağımlısı olduğu sanal alemin sahilde, cefa’da, büyük alışveriş merkezlerinde iş yerlerinde her yerde kullanabilerek ne dostluklardan nede arkadaşlarıyla beraber sohbet etmekten geri kalmayacaktır.

Online Mobil Sohbet Siteleri Peki ya siz sevgili okurlarım daha denemediniz mi? Hala bilgisayar başında bütün zamanınızı harcıyormuşsunuz. ? O zaman Mobil sohbet’i denemenizi tavsiye ediyorum. Dilediğiniz yerde dilediğiniz şekilde Online Mobil Sohbet Siteleri ve radyo keyfinin tadını çıkartın. Bir sonra ki yazımda görüşmek üzere.

bir önceki yazı Bir önceki yazımızda « makalemiz var. Okumanızı tavsiye ederim.

Yazı Bilgileri


sohbet

Web Sitesi : Sohbet.red
Hakkında : yeninesilsohbet.coım/ kurucu olan admin güncel yazı ve paylaşımları ile sohbet hakkında daha iyi bir deneyim sahibi olmanızı sağlamaya çalışır.
16 Eylül, 2017
2
274 views
Bunu Paylaş:

Benzer Yazılar


resim alt gölge

Harika Sohbet

Harika Sohbet, HarikaSohbet, HarikaSohbet.com, Harika, Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Mobil Chat odalarina ...

resim alt gölge

Chat Siteleri

Sohbet İnsanların kendini Ve kişiliğini ortaya koyan bir kavramdır.Real Günlük Hayattan Usanıp Kim nerdr Ne yapmakta ...

resim alt gölge

Whatsapp Sohbet

Whatsapp sohbet,whatsapp chat, whatsapp goruntulu sohbet,whatsapp seslisohbet, whatsapp mesajlari Dünyada ve Türkiye’de ...

resim alt gölge

ESohbet Chat

Geveze.org, Sohbetci.com, Kalbim.net, Zurna.net, TamSohbet.com, SevgiSohbet.net, AzraSohbet.com, eSohbetim.com, eSohbet.net, ...

Yorumlar
Yorumlar (2 Yorum)

  • İzmir Online Sohbet siteleri İzmir Yazılı Sohbet Siteleri İzmir Online Sohbet Odaları İzmir Yazılı Online Sohbet Siteleri İzmir Online Chat siteleri İzmir Online Chat Odaları İzmir Sohbet siteleri İzmir Sohbet Odaları İzmir Mobil Sohbet siteleri İzmir Mobil Sohbet Odaları İzmir Mobil Chat siteleri İzmir Mobil Chat Odalari İzmir Online Muhabbet siteleri İzmir Online Muhabbet Odaları İzmir Muhabbet Siteleri İzmir Muhabbet Odaları İzmir Seviyeli Sohbet Odaları İzmir Seviyeli Chat Odaları İzmir Seviyeli Sohbet Siteleri İzmir Seviyeli Chat Siteleri İzmir Seviyeli Muhabbet Odaları İzmir Seviyeli Muhabbet Siteleri İzmir Çevrimiçi Sohbet siteleri İzmir Çevrimiçi Sohbet Odaları

  • Mobilsohbet.blog de Seviyeli web sohbet i çeşitli kategorilerdeki her chat sohbet butonları nı seçebilirsiniz. Ülkenizi veya bölgenizi seçin ya da herhangi bir kategorideki sohbet odasından ve online chat yapın, ayrıca Yazılı chat için web adresin’den çeşitli odaları seçin ve eğlenin; ayrıca sohbet odaları için eksiksiz bir panel sağlar. Kadınlar, kızlar, yetişkinler, aileniz ve arkadaşlarınızla irc.ozgurcesohbet.com  sohbet’inize Sohbet katar… Ayrıca rastgele Yazılı sohbet  din sohbet odalarını Müslümanlar için Hıristiyan sohbet odaları gibi getiriyor İslam sohbet odasını herhangi bir kayıt olmaksızın ücretsiz çevrimiçi sohbet edebiliyor, ayrıca kendi sohbet odalarını kaydettirmek isteyen kullanıcılar takma adlarını da kaydedebilirler..

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?