Sohbet | Yeni Nesil sohbet- mobil chat, sohbet, chat - mobil Cet
CHAT
Sohbet'e Başla
mIRC
Türkçe mirc mirc
Daha güvenli bir sohbet için türkçe mirc

Sohbet

Adana Mobil Sohbet Odalari

Gülümsediğiniz zaman bütün dünya gülümseyecek. Sohbet sırasında yüzünüzü gösteremeyebilirsiniz, ifadeler ve diğer bu tür seçenekler sohbet ettiğiniz ortağa gülümsediğinizi bildirmenize yardımcı olabilir. Sohbette yabancı bir kişiye yaklaşırken, sinirlenme. Rahat ol ve doğal görünmesini sağlamalısın.

Bir görüşme karşılıklı bir deneyimdir
Başkasıyla sohbet ederken karşılıklı deneyim olmalıdır. Ne diyeceğini bilmediğinden endişelenmenize gerek yok. Sohbet görüşmesini başlatabilmenize rağmen, oturum boyunca taşımanız gerekmez. Sadece ateşe başlayın ve doğal olarak yanmasını bekleyin.

İlgi
göstermek Herhangi bir iletişimde diğer kişi hakkında ilgiyi göstermek çok önemlidir. Bununla birlikte, çok kişisel olmamalı ve diğer insanlar beğenmeyebileceğinden çok derin kazmaya çalışmamalısınız. Nazik, çok fazla sorulmayan sorular, diğeriyle gerçekten ilgilendiğinizi gösterir. İnsanlar kendileri hakkında konuşmak ister ve onlardan kendileri hakkında konuşma fırsatı verdiklerini sorarak. Ayrıca konuşmanın devam etmesine yardımcı olacak. Onlara kendileri hakkında soru sorabilirsiniz, muhtemelen sizi daha çok sevecekler.

Sohbeti
açma Sohbet başlatırken sohbeti açmaya çalışmalısınız. Ateşi doğru şekilde başlatmak çok önemlidir. Açık uçlu sorular sormanız önemlidir çünkü konuşma devam edecektir. Yalnızca evet veya hayır cevapları olan kapalı uçlu sorular sorarsanız, konuşmayı sıkıcı hale getiremez, aynı zamanda sohbeti sona erdirme olasılığını artıracaktır. Açık uçlu sorular diğer taraftan daha fazla yanıt almanıza yardımcı olacaktır.

Mizah kullanma Mizah, insanların daha iyi yapışmasını kolaylaştırır. Konuşmanızı komik hale getirirseniz, insanlar sizinle konuşmak isteyecektir. İnsanlar her zaman mizahı takdir ederler ve konuştuğunuz kişiyle daha güçlü bir ilişki kurmanıza yardımcı olur. Mizahın sohbetten doğal olarak akmasına izin vermelisin. Bahsettiğiniz şeyle alâkalı şakalar kullanmaya kalkışırsanız konuşma yapabilir ve sizi diğer kişiye sıkıcı ve garip hale getirebilir. Her ikiniz de konuşma sırasında bir şeyler üzerinde gülünce, size samimiyet duygusu yaratmanıza yardımcı olacaktır. Sohbet odasında böyle bir konuşma daha uzun sürecek ve ikisi için de ilginç olacak ve ileride aynı kişi ile konuşma imkânı olacaktır.

Kendi kendine düzenle
Sohbette başka biriyle konuştuğunuzda, ona hayatınızın tüm detaylarını vermeniz gerekmez. Kahvaltıda ne yediğini bilmemek ilginizi çekebilir. Bu, diğer kişinin ilgisini çeken bir şey olmalıdır. Bu nedenle, o dakika ayrıntılarını bir kenara bırakın ve sohbet sırasında ilginç ve önemli şeyleri paylaşın.

bir önceki yazı Bir önceki yazımızda « makalemiz var. Okumanızı tavsiye ederim.

Yazı Bilgileri


sohbet

Web Sitesi : Sohbet.red
Hakkında : yeninesilsohbet.coım/ kurucu olan admin güncel yazı ve paylaşımları ile sohbet hakkında daha iyi bir deneyim sahibi olmanızı sağlamaya çalışır.
10 Eylül, 2017
1
274 views
Bunu Paylaş:

Benzer Yazılar


resim alt gölge

Harika Sohbet

Harika Sohbet, HarikaSohbet, HarikaSohbet.com, Harika, Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Mobil Chat odalarina ...

resim alt gölge

Chat Siteleri

Sohbet İnsanların kendini Ve kişiliğini ortaya koyan bir kavramdır.Real Günlük Hayattan Usanıp Kim nerdr Ne yapmakta ...

resim alt gölge

Whatsapp Sohbet

Whatsapp sohbet,whatsapp chat, whatsapp goruntulu sohbet,whatsapp seslisohbet, whatsapp mesajlari Dünyada ve Türkiye’de ...

resim alt gölge

ESohbet Chat

Geveze.org, Sohbetci.com, Kalbim.net, Zurna.net, TamSohbet.com, SevgiSohbet.net, AzraSohbet.com, eSohbetim.com, eSohbet.net, ...

Yorumlar
Yorumlar (1 Yorum)

  • Yazılı Sohbet Siteleri v2.3 Chat Muhabbet Sohbet APK, Almanya ve İngilizce oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Mobilsohbet.blog’un stüdyosunun üstlendiği Android platformunun son zamanlardaki popüler Chat Sohbet Odaların’dan birisidir. Amacınız Seviyeli Sohbet kurmak ve bulunduğunuz , ortama uyum sağlamak, Online Dj Radyo Alımları Vardır.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?